Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek

PROGRAM JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 
     Autorski program nauki j.angielskiego „Teddy Bear English”

Autorski program nauczania języka angielskiego „Teddy Bear English” wykorzystuje elementy metody naturalnej oraz metody immersji. Zajęcia dydaktyczne w języku angielskim odbywają się codziennie i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną pod nadzorem metodyka. Angielski również towarzyszy dzieciom w ciągu dnia: w trakcie zabawy, podczas posiłków, na spacerze, podczas zajęć muzycznych i ruchowych.

Dzieci w naszym przedszkolu  szybko zaczynają  mówić w języku angielskim, ponieważ tylko takim językiem posługuje się nauczyciel prowadzący zajęcia anglojęzyczne. Konieczność przedstawienia swoich uczuć, oczekiwań i potrzeb, a także chęć pełnego uczestnictwa w zabawach i różnorodnych zadaniach sprawiają, że dzieci szybko akceptują język angielski jako narzędzie niezbędne do efektywnego porozumiewania się. 

W nauce j. angielskiego wykorzystujemy również tablice interaktywne wraz z wysokiej klasy programami dla dzieci. Dzieci same wykonują zadania na tablicy, co sprawia im dużą frajdę, a jednocześnie posiada dużą skuteczność edukacyjną. Za pomocą tablicy dzieci poznają świat i uczą się języka. Bajkowe programy używane na zajęciach pokrywają się z treściami językowymi CD-romów i DVD, które rodzice wypożyczają z naszej biblioteki.

 

Nauka języka obcego w naszym przedszkolu, to przede wszystkim:

      • Bezpośredni kontakt z językiem obcym w jego codziennej formie,
      • Realizacja autorskiego programu opracowanego w oparciu o zalecenia i wytyczne MEN,
      • Nauka poprzez gry i zabawy,
      • Bogactwo i różnorodność form oraz wykorzystanie tablic interaktywnych, dzięki czemu dziecko nie ma czasu na nudę,
      • Połączenie kilku sprawdzonych metod nauczania, aby zajęcia były ciekawe i skuteczne.

 

 
                        
 
 
 

 

  Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIOLANDIA
                 ul. Łowicka 45,  85-776 Bydgoszcz
                        tel. +48 52 320-20-98

                           www.misiolandia.pl

                    banermail3