Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

AKTUALNOŚCI

KOPERNIK OCZAMI DZIECKA

 
                2023.02.             Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej faktów z życia MIKOŁAJA KOPERNIKA. Zapraszamy do wysłuchania prezentacji w wykonaniu Miłosza z naszej Zerówki. Jesteśmy pełni podziwu! Wielkie brawa za zapamiętanie tylu szczegółów i piękne ich przedstawienie :-)

 

 

 

TWORZYMY FILHARMONIĘ

             2023.02.      Nasza Zerówka zamieniła salę przedszkolną w Filharmonię. Projekt edukacyjny - Filharmonia miał wiele odsłon. Dzieci przygotowały własnoręcznie pieniądze, za które zakupiły bilety, odkodowały na nich zapis i zajęły przydzielone miejsca na widowni.  Wysłuchały koncertu w wykonaniu swoich koleżanek i kolegów. Dowiedziły się wielu ciekawostek dotyczących muzyki klasycznej.

 

 

 

WIELKIE ŚWIĘTO!!!

 

 
 
           
 

 

 

EMOCJE - PROJEKT EDUKACYJNY

 
             2023.01.          Emocje towarzyszą nam w naszym życiu codziennym. Projekt Edukacyjny jest wydarzeniem cykliczny i ma na celu nabycie przez naszych przedszkolaków umiejętności: rozpoznawania, nazywania i w efekcie radzenia sobie z naszymi EMOCJAMI. Czasami jest to naprawdę wyczerpujące, ale warto podjąc ten wysiłek ;-) 

 

 

 

WARSZTATY Z RATOWNIKIEM

 
          2023.01.          Na warsztatach dowiedzieliśmy się jak się zachować w razie zagrożenia, wypadku lub niebezpiecznej sytuacji. Jakie czynności po kolei wykonać, kogo powiadomić, jak przeprowadzić prawidłowo resuscytację, założyć opatrunek. Dowiedzieliśmy się również jak wygląda i na czym polega praca ratownika medycznego.

Temat jest bardzo ważny, spotykamy się cyklicznie, ćwiczymy i utrwalamy prawidłowe zachowania.

 

 

 

ŚWIATECZNE PRZEDSTAWIENIE

 
               2022.12.               Co to było za przedstawienie :-) Zachwyt, zauroczenie, zaskoczenie, radość to wszystkie emocje, które towarzyszyły naszym przedszkolakom - bezcenne

#rodzicedzieciom #mikolajki #najpiękniejszyprezent

 

 

 

#razemdlaZOSI

 

           2022.12.             Kochani, zostaliśmy nominowani do przyłączenia sie do akcji, polegającej na zrobieniu 10 przysiadów, by pomóc chorej Zosi. Dziękujemy Szkoła Podstawowa nr 43 im. adm. Kazimierza Porębskiego w Bydgoszczy za nominację :-) Zadanie wykonane, BRAWO przedszkolaki 

Zachęcamy do wpłat i wsparcia Zosi, która walczy ze straszną chorobą, jaką jest SMA. Poniżej przesyłamy link do fundacji, gdzie trwa zbiórka na lek.


https://www.siepomaga.pl/dla-zosi...


Nominujemy kolejne placówki do wykonania zadania:
Przedszkole Niepubliczne Radość w Bydgoszczy, Przedszkole Niepubliczne "Tęcza", Przedszkole Niepubliczne Ludzikowo


DZIAŁAJCIE Kochani, CZAS UCIEKA!!! 
#razemDlaZosi

 

 

MIKOŁAJ LĄDUJE NA DACHU PRZEDSZKOLA ;-)

 
               2022.12.           UWAGA Mikołaj przesyła wiadomość  Ho Ho Ho! Już jutro odwiedzę Misiolandię. W mojej wiosce dużo śniegu ❄❄❄ nie martwcie się, że u Was śnieg topnieje, mam na to swoje sposoby. Katar mi niegroźny :-)

 

 

PRAWA DZIECKA - TO WAŻNA SPRAWA

 
              2022.11.              20 listopada obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka

W każdej grupie odbyły się zajęcia związane z tematem. Nasze przedszkolaki przygotowały plakaty z poszczególnymi prawami. Żyrafki natomiast przygotowały prezentacje z PRAWAMI DZIECKA.

 

 

ŚWIĘTO 11 LISTOPADA

          2022.11.      Zerówka opowiedziała historię tańcem :-) Ten wspaniały występ przybliżył naszym przedszkolakom temat związany z ODZYSKANIEM PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

 

 

DZIEŃ DRZEWA

             2022.10.          Nasze dzielne przedszkolaki, dzięki uprzejmości Nadleśnictwa w Żołędowie - Lasy Państwowe, zasadziły w ogrodzie przedszkolnym sadzonki drzew. 

Wspaniałą okazją do działania był Dzień Drzewa

 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3