Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

bgr osiagniecia

niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe

Nasze osiągnięcia

ANGIELSKI W PRAKTYCE

reproduction2014.02.                   W roku 2013/14 realizujemy kilka projektów współpracy naszych przedszkolaków z ich rówieśnikami z innych krajów. Oprócz świetnej zabawy przy ich realizacji celem nadrzędnym jest pokazanie naszym milusińskim, że dzięki znajomości języka angielskiego mogą poszerzyć grono swoich koleżanek i kolegów o dzieciaki zamieszkujące w odległych miejscach.
Największa trudność to znalezienie zapaleńców po drugiej stronie no i oczywiście ciekawego tematu. Dzisiaj chcemy podzielić się z Państwem owocami projektu o roboczym tytule „Art in action”, którego opiekunem jest Miss Gosia. Jak sama nazwa sugeruje zadaniem naszych maluchów jest ożywienie sztuki w tym wypadku malarskiej. Wybranym przez nas autorem jest Edwarda Hopper i jego dzieła. Na pierwszy ogień obraliśmy jego obraz pt. „Room in New York”. Zadaniem dzieci było jego ożywienie i dopisanie do niego historii. Co mogło się w nim wydarzyć?!?
Praca trwała wieloetapowo (zobacz więcej...). Zakładaliśmy swobodną twórczość dzieci i ich pomysłów (zobacz więcej...). Ostatecznie udało się odtworzyć scenę na obrazie. Uwieczniliśmy ją na zdjęciu i co więcej nakręciliśmy film opowiadający jego historię. Efekty przedstawiliśmy poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z efektami…

 

 

Original  Picture 

 


 

  Przedszkole Niepubliczne MISIOLANDIA
     profil artystyczno-językowy
  ul. Łowicka 45, 85-776 Bydgoszcz
  tel./fax (52) 320-20-98

  www.misiolandia.pl

banermail3